€15 700

VW Volkswagen Passat

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura të certifikuara
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 25 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 1.8
Viti 2016
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme N/A
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme

***SUPER OKAZION***
VW Passat 1.8 benzin viti 2016, Makina eshte ne gjendje shume te mire pune , e sapo ardhur nga Amerika, shume e paster si jashte dhe brenda , 37mi KM Te Çertifikuara Me Liber Servisi Nga Volkswagen , Kambjo Automatike DSG , disqe alumini 17 me goma te reja , xhama te zinj Origjinal xhamat elektrik , pasqyrat elektronike me palosje , 2çelsa perkates , butona ne timon , tapiceri lekure sendiljet me ngrohje , Navigator , Climatronik ,ABS , ESP…