€2 250

2002 VW Volkswagen LT Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka VW Volkswagen
Modeli LT
Kilometrazha 193 155
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

2002 Volkswagen LT35
Freksionet, frenat dhe turbo jane me defekt
Vetem 193,155 km
Me targa, letrat skadon ne muajin Mars, 2023
kontrolli teknik skadon ne muajin Prill, 2023
2,250 euro i diskutueshëm
068 60 47 413