€18 900 €18 900

2014 Toyota RAV 4 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

TOYOTA RAV4 AWD 🚘 MODELI I RI 2014 ( 20TH ANNIVERSARY ) ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ MOTORR 2.2 NAFTE ( TEPER EKONOMIKE ) KONSUMI MESATAR 6 LITRA ✅ 125.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME KUDO ME LIBER SHERBIMESH ✅ FULL OPTION : XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL – PEDANA ANESORE – 4X4 – START&STOP – NAVIGATOR – KAMERA PARKINGU – PILOT AUTOMATIK – ECO&SPORT MODE – KLIMA – USB – BLUETOOTH – AUX ETJ…. MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON – HAPJE&MBYLLJE BAGAZHI ME BUTON – SALLON LEKURE I KUQ – 2 CELESA ORIGJINAL KEYLESS GO ✅ DISQE DHE GOMA TE REJA , MAKINA ESHTE BLERE NE KONCESIONAR. E SAPOARDHUR ✅ ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 18.900 EURO ‼️‼️‼️ MAKINA ME NDERRIM KA CMIM TJETER….FLM INFO : 0692765740💥PER ME SHUME MAKINA TE TJERA NA NDIQNI NE FACEBOOK : Autoclass Tirana OSE NE INSTAGRAM : Autoclass. FALEMINDERIT. 👍

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe