I Diskutueshem

2006 Toyota RAV 4 Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 191 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa N/A
Motorri 2200
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
 • AM / FM Stereo
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • MP3 (një disk)
 • CD (një disk)
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Rrota aliazhi

Km: 191.000 / Konsumi: 7.5 litra mesatarja / Kondicioner Klima / Fuqia: 130 kW (177 Hp) / Marshi Manual 6 marshe / Euro 4 Prodhuar: Dhjetor 2006 Ka dale ne treg ne 2007 / Airbags: perpara, anash / Ngjyra: Gri Metalizato / CD Player / Mbyllje me Pult / Cruise Control / Disqe Alumini / Xhamat elektrike / ESP / Llamba mjegulle / Pasqyrat anash elektrike / Gomat e reja marke origjinale / Filter Partikular / Radio, Tuner / Ganxhe mbrapa

Shenim:
Kolaudimi dhe Siguracioni te paguar deri ne Korrik 2020. Ka 3 celesat origjinale.Gjendja xhenerike dhe motorrike shume e mire. Ka qendruar gjithmone ne garazh te mbyllur. Shitet per arsye mosperdorimi.

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe