I Diskutueshem

Toyota RAV 4

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Toyota
Modeli RAV 4
Kilometrazha 191 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa N/A
Motorri 2200
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Tjetër
Karakteristika
 • AM / FM Stereo
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • MP3 (një disk)
 • CD (një disk)
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Rrota aliazhi

Km: 191.000 / Konsumi: 7.5 litra mesatarja / Kondicioner Klima / Fuqia: 130 kW (177 Hp) / Marshi Manual 6 marshe / Euro 4 Prodhuar: Dhjetor 2006 Ka dale ne treg ne 2007 / Airbags: perpara, anash / Ngjyra: Gri Metalizato / CD Player / Mbyllje me Pult / Cruise Control / Disqe Alumini / Xhamat elektrike / ESP / Llamba mjegulle / Pasqyrat anash elektrike / Gomat e reja marke origjinale / Filter Partikular / Radio, Tuner / Ganxhe mbrapa

Shenim:
Kolaudimi dhe Siguracioni te paguar deri ne Korrik 2020. Ka 3 celesat origjinale.Gjendja xhenerike dhe motorrike shume e mire. Ka qendruar gjithmone ne garazh te mbyllur. Shitet per arsye mosperdorimi.