€7 200 €6 800

2008 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet toyota corolla versio ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera ne kohe makina eshte full e vitit 2008 motor 2.2 nafte manuale me 6 marsha teper ekonomike dopio clima xhama te zinj origjinal tako terheqese gomat dhe disqet te reja vaji dhe ferrotat i jan bler orgjinale te toyota ne greqi plus qe ka dhe nje nderrim vaji rezerv per info kontaktoni ne nr 0695883668 … cmimi i diskutueshem .MAKINA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI