€13 000 €10 000

2009 Mitsubishi Outlander Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Mitsubishi
Modeli Outlander
Kilometrazha 165 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.2
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Brendi prej lëkure
 • Alarm
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • MP3 (një disk)

Shitet makine mitsubishi outlander full extra.
Viti i prodhimit 2009.
Motorri 2.2 nafte/diesel.
Makina disponon : sendilje meshini me ngrohje , ka 7 vende, ka DVD player , sistem alarmi te dyfishe , sensor dhe kamera para-mbrapa , kasefoton me prekje , baxho xhami me hapje. Makines te gjitha sehrbimet i jane bere ne Gjermani.
Eshte e vecante per llojin e saj.
Per me shume informacion kontaktoni nr. e telefonit : 0676223185 . Pranojme vetem telefonatat serioze.