Makina eshte personale e blere e re

2008 Mercedes-Benz E 320 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 320
Kilometrazha 230 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2998
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

🔴 Oferta vetem per pak dite 🔴
SHITET / NDROHET
• 》Mercedes Benz E Class 320 V6
///AMG Edition 300 HP Origjinal Fabrike
• 》Konsumi 7.5 litra/100 km
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》AMG Packet System
• 》Viti prodhimit dhjetor 2007
• 》Viti daljes ne qarkullim shkurt 2008
• 》Kilometra 230.000
• 》Targa Shqiptare 🇦🇱
• 》Dokumenta siguracion kasko te paguara per 1 vit
• 》Disqe 18 AMG Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + –
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full para mbrapa me leje
• 》Xhami pare me nuance antiverbuese
• 》Hapje bagazhi me pult
• 》Drita AMG te dyert kur hapen
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Perdre
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Amg Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Amg Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
• 》Marmita AMG
• 》Frenat Brembo Origjinale
•》Amortizatore me regjistrim para mbrapa
• 》Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra Blu Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte personale e blere e re dhe e perdorur nga 1 njeri qe nga viti 2008
🔴 Cmimi 10.000 euro i Diskutueshem
Telefon Whatsap Viber ➡️ +355 69 95 93 028

💥

#reklama #albanian #dhermi #tirane #durres #pushime #mode #fieri #shkoder #shitjedirekte #makina #realestate #perputhen #marketing #apartamente #det #coloursofalbania #saranda #topchannelalbania #shqiperiaime #albania🇦🇱 #albaniangirl #albaniantourism #mace #blitani #veshje #permet #elbasan #vlore #turistguideal

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe