Makina eshte personale e blere e re

2008 Mercedes-Benz E 320 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 320
Kilometrazha 230 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2998
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

🔴 Oferta vetem per pak dite 🔴
SHITET / NDROHET
• 》Mercedes Benz E Class 320 V6
///AMG Edition 300 HP Origjinal Fabrike
• 》Konsumi 7.5 litra/100 km
• 》Diesel/Nafte
• 》Pa takse lluksi
• 》AMG Packet System
• 》Viti prodhimit dhjetor 2007
• 》Viti daljes ne qarkullim shkurt 2008
• 》Kilometra 230.000
• 》Targa Shqiptare 🇦🇱
• 》Dokumenta siguracion kasko te paguara per 1 vit
• 》Disqe 18 AMG Orgjinal Goma te reja
• 》Kambio Automatike 7G Tronic Comfort/Sport/Manual + –
• 》Tempomat Limitator shpejtesie
• 》Pasqyra me palosje antiverbuese me xham me ngrohje
•》 Hapje bagazhi me pult dhe me buton nga brenda
• 》Dritat Bi Xseno Inteligjente 12000 K
• 》Fenere me larje automatike
• 》Fendinebiat Led 8000 K
• 》Xhamat e zinj full para mbrapa me leje
• 》Xhami pare me nuance antiverbuese
• 》Hapje bagazhi me pult
• 》Drita AMG te dyert kur hapen
• 》Timon lekure multifunksional
• 》Perdre
• 》Sallon Lekure Sedilje elektrike
• 》Baxha xhami panoramike
• 》Navigator te madh
• 》Amg Navigation System DVD CD Radio AUX USB Karikator me 6 Cd para dhe karikator ne bagazh
• 》Sistem muzike Amg Edition Sound me subbufer te integruar
• 》Klimatizator digital Bizonale para mbrapa
• 》Sensor shiu
• 》Sensor drite
• 》Sensor Gomash
• 》Sistem Hold Start
• 》Sensor para mbrapa Origjinal Fabrike
• 》15 Air Bag
• 》Marmita AMG
• 》Frenat Brembo Origjinale
•》Amortizatore me regjistrim para mbrapa
• 》Vaj filtra dhe cdo sherbim i bere ne koncesionare
•》 Ngjyra Blu Super Perl perfekte me shkelqim
• 》2 Celsa orgjinale
• 》Makina eshte personale e blere e re dhe e perdorur nga 1 njeri qe nga viti 2008
🔴 Cmimi 10.000 euro i Diskutueshem
Telefon Whatsap Viber ➡️ +355 69 95 93 028

💥

#reklama #albanian #dhermi #tirane #durres #pushime #mode #fieri #shkoder #shitjedirekte #makina #realestate #perputhen #marketing #apartamente #det #coloursofalbania #saranda #topchannelalbania #shqiperiaime #albania🇦🇱 #albaniangirl #albaniantourism #mace #blitani #veshje #permet #elbasan #vlore #turistguideal