€5 700 €5 500

2003 Mercedes-Benz E 270 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 270
Kilometrazha 169 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2.7
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat AWD
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Rrota aliazhi

Mercedes Benz E 270,Nafte full opsion,sensore shiu, dritash,parkimi,telefon ,perde origjinale dhe tavan panorama.
Gomat e reja dhe gjithe sherbimet e kryera. 168.000 km te verifikueshme.Dokumentat e bera deri ne Mars 2024.E gateshme per tu kontrolluar tek mekaniku i juaj i besuar.