€3 300 €3 200

2001 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 274 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 220
Viti 2001
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

❗Shitet w203 ❗
Super gjendje
Motorr: 220 nafte
Viti: 2001
Kamio: Automatike
Kilometra: 274 mij
Dokumenta te paguara deri ne gusht 2023
Kolaudim per 2 vjet deri ne 2024
Xhamat e zinj me leje 5 vjecare
Drita kseno
Sensor parkimi
Sensor shiu
Sensor dritash
Sensor ferrotash
Limitator shpejtesie
Fener me larje
Sendilje elektrike me ngrohje
Sendilje cope shume e paster
Pasqyra elektrike
Komanda ne timon
Disqe 15′
Goma dimerore
Ne gjendje shume te mire estetike dhe motorrike
Vendodhja: Pogradec
Cmimi: 3300€ (i diskutueshem)
Tel: 0688184220