€3 700 €3 200

2006 Kia Picanto Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Kia
Modeli Picanto
Kilometrazha 110 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet Kia Picanto 1.1 benzine.Viti i prodhimit 2005 model 2006.Kambio automatike me 4 marsha.Me 114 mije km origjinale dhe liber sherbimesh.E blere me 0 km.Fuqia e motorit 65 KFKonsumi 7.4l/100km qytet, 4.8l/100km autostrade, 5.8l/100km kombinuar Posedon disqe me goma 13″. Parakolpet dhe prapakolpet i ka kaucuku.2 xhamat e pare elektrik2 celesaDisponon: ABS, ESP, fenere per mjegullaE gatshme per prove nga ana juaj dhe kontroll teknik ne servisin tuaj. Makina eshte praktike per perdorim ne qytet (ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike).Letra te prera deri ne tetor 2020. Cmimi i fundit 3200 euro!!!Kontakt 0676911588 tel/SMS Viber ose WhatsApp.

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe