€15 500

2012 Audi A5 Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Audi
Modeli A5
Kilometrazha 202 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 2000
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat 4WD
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

1 Muaj qe ka ardhur nga Italia
Te gjitha sherbimet e bera ne Audi Milano me data dhe me vula perkatese ne librin e sherbimeve.
• Sistem Eco ( fiket ne semafor )
• Drive select ( dynamic, comfort, efficiency, auto)
• Lane assist ( mban korsin e drejtimit dhe distancen me makinat para ne menyre automatike ne km e caktuara nga shoferi )
• Sistemi Quattro
• S/Tronic
• Komanda dhe marsha ne Timon
• Navi/Bluetooth
Vetem 1 pronar ne Itali.
Per cdo dyshim ju jepet leje qarkullimi italiane per ta kontrrolluar dhe pyetur vet ne itali per cdo gje ne lidhje me makinen, gjithashtu mund ta kontrrolloni tek mekaniku juaj ku te deshironi.
Letra & Targa Shqiptare
Sapo ndrruar vaj filtra.
Km: 202000
Shume e paster si makine si brenda dhe jashte.
Gjendje të shkëlqyeshme,
Gjithmonë e garazhuar,
Pa asnjë vërejtje,
E pajisur me satelit radio,
Ia vlen të shikohet,
E pajisur me sistem navigimi të integruar nga fabrika

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe