€17 000

2016 Audi A4 Steptronic / Tiptronic Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 2.0 TDI
Viti 2016
Transmetimi Steptronic / Tiptronic
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

Ka ardhë koha me u përshëndetë prej Legjendës 😊

Nxjerrë në shitje Audi A4 Avant Sport 2.0 TDI 150 PS S Tronic, viti 06/2016.
Vetura e vozitur vetëm nga unë si pronar i parë dhe e blerë direkt në Audi AMAG në Zvicër në Shtator të vitit 2017.
Vetura posedon, navigacion (Google), ulëse me grohje, Instument tabëll Virtuale Digjitale, me te gjitha opsionet. Park Assist, Kamerë, Lane Assist, etj. etj.
Vetura posedon goma te reja vere, dhe një set gomash dimërore.
Vetura është në gjendje shumë të mirë optike, mekanike, dhe elektronike.
Vetura ështe vozitur gjatë gjithë kohës ne Autostradë gjë që e bën këtë veturë shumë më të përsosur sesa veturat tjera të vozitura në rrugë lokale.
Vetura ka hargjime tejet të mira ekonomike, si p.sh deri në 5L per 100KM.
Mirëmbajtja dhe servisimi gjinjë më rregull dhe të shënuara në libër. Me garancion për të gjitha detajet e shënuara.

Ofrohu, provoje e mos i bjer pishman, ja vlenë për xhepin tand 😊
Per klientë serioz, gjithmonë kompromisi ne çmim ekziston.

Kontakto ne Whatsaap/Viber në çdo kohë.

LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe LTJufe