€11 000

2012 Audi A4 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Audi
Modeli A4
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Shitet Audi A4 Avant 2.0 Nafte Viti 2012
Makina disponon:
-190000 km
-Sensor parkimi para dhe mbrapa
-Auto Start/Stop ne trafik
-Auto hill assist (qendron ne nisje malore)
-Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 9G
-Pilot Automatik (Cruise Control)
-Navigator satelitore
– Sendile me ngrohje etj.
Çmimi: 11000 Euro