€4 500 €4 000

2005 VW Volkswagen Sharan Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka VW Volkswagen
Modeli Sharan
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1.9tdi
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritat e mjegullës
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Fob kyç / Keyless entry

Sharan 1.9 viti 2005 vende 6+1 186000km , kamje automatike ne gjendje shume te mire,me dokumenta deri ne shkurt 2021 ,vaj filtra+ vaji i kamjes + rripe faze dhe pompe uji te sapo nderruara.Sensor parkimi para & mbrapa klima me dy zona ftohje..