I Diskutshem

2013 VW Volkswagen Polo Manual Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Polo
Kilometrazha 74 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 1.2
Viti 2013
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • Sistem i navigimit GPS
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Alarm
 • Brendi prej lëkure
 • Sendilje sportive
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof
 • Sendilje e rreshtit të tretë
 • Rrota aliazhi
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

📂Marka : VW POLO PANORAM 1.2 TSI R Line *Full Options*
📂Viti prodhimi: 2013
📂Nr Cel : 0685434762
📂Cmimi : 8500 euro i diskutueshem.
📂Letrat Deri ne fund te vitit 2021
Siguracion Full Kasko / Sigal
Motor 1.2 BENZINE – konsum shum i ulet
Vendodhja Tirane

VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.2 TSI
– EURO 6
– FULL OPTIONS
– KAMER DHE SENSOR PARKIMI ORIGJINAL VW
– 1 DORE MAKINE
– PANORAME
– Seria R-Line ( E Vecante ne llojn e saj )
– NGJYRE KRISTALIN E BARDHE
– BI XENON ME LED FENERET
– RDL = Running Day Light ( Dritat led ndizen kur ndizet makina gjate dites )
– INDIVIDUAL
– 73000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI
– Kambio MANUALE
– PARK DISTANCE CONTROL
– PARK ASSIST/ PARK PILOT
– PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
– NAVIGATOR ME SISTEM ” DISCOVER PRO”ME TOUCHSCREEN -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON VW
– SISTEM AUDIO (dynaudio authentic fidelity) + 1300 Watt
– Tapiceri R-LINE ALCANTARA LEKURE NAPE 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
– KLIMA
– SENSORE PARKIMI VW Origjinale
– SENSORE SHIU
– XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
– PAKETA SPORT
– Xhama elektrikë
– Pasqyra elektrike dhe me komandim elektrik + rrezistence
– BORD KOMPJUTER -FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE -FENERE BIXENON -NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
– ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
– Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi dhe Ortopedike
– SEDILE ME NGROHJE
– TIMON R-LINE MULTI FUNCTIONAL -Timon hidraulik
– Disqe alumini 15 inches te Markes ` VW “
– Goma Continental Premium 6 të sapo vendosura (100% te reja) + 4 goma dimerore NEXEN 95% te reja
– Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
– Dokumenta te rregullta Shqiptare
Cel/Whatsapp 0685434762
Shites privat jo car dealer,
makina shitet per arsye emigrimi :/ jo NDERRIME + E Kompletuar me te gjithe aksesoret
Cmimi 8500 Euro i diskutushem
#polo #vw #volkswagen #c220 #rline #makina #bluemotion #gjermanie #gti #designo #vrs #avantgarde #makine #shitet
#mercedesbenz #panorama #manuale #dogane #fulloption #jetaoshqef #shes #merrjep #autobox #tiranapost
#opinional #merrjepal #blej #celesi #kerkoj #oferta @ Tirana, Albania

Cel. : 0685434762