€2 600

VW Polo 1.4 dizel -01

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Polo
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Volkswagen polo 1.4 nafte viti 2000 e sapoardhur me dogane te paguar ,me kondicioner,mbyllje qendrore me pult,xhama dhe pasqyra elektrike, disqe alumini , kasetofon mp3, impjant audio,amortizator te rinj sportiv nje pal goma rezerv me te gjitha sherbimet e kryera ,gati per targa