€4 900

2006 VW Volkswagen Passat Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 193 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 1968
Viti 2006
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme

Passat stationwagon ne gjendje shume te mire.
Targa AA
193,000 kilometra
Motor 2.0 TDI (1.968 cm3)
Manuale me 6+1 marsha
Pilot automatik
Sensor parkimi (para dhe pas)
Komanda ne timon
Sallon ngjyre bezhe, lekure dhe kamosh (shume e paster)
Kroskoti dru
Klimatizator me dy zona
Sediljet e para me ngrohje
Sediljet e para me fryrje
Xhamat e pasem gjysem te erret nga fabrika
Navigator origjinal
Disqe alumin
Xhamat elektrike
Paqyra me ngrohje
Konsumi autostrade 5 l/100 km
Konsumi mesatar 6.1 l/100 km
Konsumi qytet 8.3 l/100 km
Kompiuter bordi
ISO FIX
Gome rezerve
Goma vere te montuara
4 goma dimri (te perdorura)
Makine JO duhanpiresi