€4 500

2005 VW Volkswagen Passat Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Passat
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Wolkswagen passat, nafte, motor 2.0. Automatik DSG. Sat-Navigation,dvd,usb. Sensor para dhe parkimi me kamera prapa.Vit prodhimi dhjetor 2005. Taksa dhe siguracion deri ne nentor 2016. Airbag,ABS,xhama elektrik,pasqyra elektrike. Sedilje lekure te zeza me ngrohje. Per me teper na kontaktoni ne cdo moment. Ju faleminderit!