€14 500

2014 VW Volkswagen Golf Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 120 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

✅:VW GOLF 7 2.0 “GTD FABRIKE”VITI 2014 “SUPER FULL”AUTOMAT DSG”✅:2.0 DIESEL✅:VITI: 2014✅:KM:127.000 ORIGINLE ✅:Me targa AA Me letra te paguara deri shkurt 2021.✅:MAKINA DISPONON:pa asnje gervishje ne pamje vizuale,disqje alumini me goma 100%drita full led para mbrapa xsenon bixsenon larje feneresh,sensor parkimi 360grad,xhama te zi original,tapiceri shum te mirbajtur,sendile me ngrohje,navigator te madh me karikator 6 cd cd player mp3 aux usb,me komand ne timon,kompjuter bord,sensor shiu,pasqyra antiverbuese,clima dixhitale,esp,abs,10airbag,auto hold,start stop trafik,2 celsa me mbyllje qendrore,e shum opsiona tjera. Te gjitha sherbime e kryera ne kohen e duhur makina esht me km originale mund ta verifikoni dhe ke volsvagen.✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.✅:CEL0672041404