€5 850

#shitur# VOLKSWAGEN GOLF 1.6L, 96,000 KM

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 95 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2010
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Golf ne gjendje perfekte. Praktikisht akull e re. Vetem 96,000 km. Shume ekonomik me benzine dhe me mundesi montimi te gazit. FULL-SERVICE i eshte bere tek VW zyrtar ne Dubai. Me liber shenimesh!! Asnje aksident.Makina aktualisht ne Dubai. Arrin ne Durres 3 jave nga momenti i porosise. Cmimi perfshin inspektimin fizik, te gjitha letrat e eksportit, taksat dhe transportin detar. Dogana ne Shqiperi nuk eshte e perfshire! Dubai Cars Albania operon ne Dubai dhe Tirane. Kemi ne gjendje makina te cdo marke dhe viti. Importojme makina okazion nga Dubai direkt tek klienti me kosto minimale.Per me shume informacion na kontaktoni.