€5 300 €5 500

*OKAZION* VW GOLF 5 ( BENZIN + GAZ 2008)

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2008
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet golf viti 2008 portobagazh modeli variant , me kambio manuale , komando ne timon , 2 celsa me pult , 4 xhama elektrik , radio cd mp3 , benzin + gaz , motorr 1.6 i thjesht .Makina ne gjendje te mire motorrike e xhenerike. Makina me sherbime te bera dhe letra te paguara. E gatshme per cdo lloj prove. Nuk nderrohet. Cmimi i pa diskutueshem.