€3 900 €3 700

VW Volkswagen Golf

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka VW Volkswagen
Modeli Golf
Kilometrazha 180 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Vw Golf VMototrri-2.0 Kambio-ManualKarburanti-NafteViti i Prodhimit-2004Kilometra-187000Pershkrimi-Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur me liber sherbimesh ne gjendje perfekte.Disqe Alumini,Sensore Parkimi,Xhama Elektrik,Autopilot,Klima automatike,Navigator,Look SportLine i bere ne Zvicer & dhe nderhyrje ne Motorr dhe Paketa duke çuar ne 168 PS te gjitha te çertifikuara,2 Çelesa etj.Shpati Autohaus Autotransport:Zvicer-Shqiperi & anasjelltasMundesi Blerje me KesteAdresa:Bulevardi Blu,Kamez,Tirane