€12 900

2012 Volvo XC60 Motor 2.0L

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Volvo
Modeli XC 60
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit N/A
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Bezh
Ngjyra e brendshme N/A

Volvo XC60 viti 2012 ne gjendje te shkelqyer.Gati per prove ne Tirane!Servisi i eshte bere tek Volvo deri ne 120km. Pastaj ne servise te treta rregullisht.Me ekran, sedilje lekure, sensor parkimi etjVolvot konsiderohen makinat me te sigurta ne bote. XC60 eshhte perfekte per familje por jo shume e madhe sa XC90. Kjo i jep perparesi manovrimi ne rruget e Shqiperise.Motor i vogel 2.0L shume ekonomik.Desert Eagle operon ne Emiratet e Bashkuara me license biznesi nr. 1805726Ne ofrojme si sherbim proven e makines dhe inspektimin nga mekaniku ne terren, raportin e testit, foto video, letrat e autoriteteve ne dubai, kolaudimin e eksportit, certifikaten e pronesise, ngarkim kontenieri, karrotrecet, transportin detar dhe shkarkimin e kontenierit ne durresSjellim makina okazion me porosi ne Shqiperi. Per me teper na kontaktoni. Na ndiqni edhe ne instagram https://www.instagram.com/desert_eagle_motors/