€3 900

2009 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Toyota corolla verso vp 2009,diesel ,manual ,sensore parkimi,start&stop,goma te reja,5vende,me dogane dhe siguracion te paguar gati per targa,km te pershkuara 225000