€4 800 €4 200

2007 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2007
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E gjelbër
Ngjyra e brendshme N/A

shitet toyota corolla verso makina eshte ne gjendej te mire motorrike dhe xhenirike e gatshme per cdo lloj prove makina eshte me ndezje me buton , shum e paster jashte dhe brenda ka km origjinale e sa ardhur ne shqiperi me dogane te paguar cmimi pak i diskutueshem