€3 300 €3 500

2005 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 35 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shes Toyota Corolla Verso, 2005, 2.2 D4D, kambio manuale, 4+1 vende, A/C klima automatik, 4 xhama elektrike, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.