€5 000

2005 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 250 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2005
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

SHITET TOYOTA COROLLA VERSO NAFT 214KUBIK VITI 2005 ME KLIMA. SHERBIME TE BERA . LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT . SENSOR SHIU . SENSOR PARKIMI MBRAPA . MBYLLJE ME PULT . NDEZJE ME BUTON ( START & STOP ) . VAJ FILTRA , FILTER KLIMA TE SAPO NDERRUAR .TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA . SHUME E MBAJTUR SI BRENDA DHE JASHT , PER ME TEPER SHIHNI FOTOT DHE JU LUTEM VETEM TEL SERIOZE .FLM ! TEL : 0692436589 ÇMIMI 5000 EURO !