€3 300

2004 Toyota Corolla Verso Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Toyota
Modeli Corolla Verso
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

okazion .shitet toyota korola verso.makina eshte ne gjendjs shum te mir si motorrike dhe xhenerike . shum e paster si makin e rehatshme dhe shum e shpejt . .motorr 2000 naft 5 porta e pershtateshme dhe per 2 sendilje te tjera . ndezjen me start stop .gomat te reja shitet se kam makin tjeter me . cmimi 3300 euro shum pak idiskutushm.0695424556.