€4 200

Tyota corolla 1.4 naft automat viti 2006

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Toyota
Modeli Corolla
Kilometrazha 15 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Tyota corolla 1.4 naft automat viti 2006 km 182000 kondicjoner me klima komando ne timon 4 goma te reja i paster si mrena dhe jasht..