€6 900

SEAT IBIZA, VITI 2013, AUTOMATIKE, 1.2 BENZINE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Seat
Modeli Ibiza
Kilometrazha 45 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2013
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.2 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2013, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, kompiuter bordi, vetem 55.000 km, dokumenta te paguara per nje vit etj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana