I diskutueshem

2011 Porsche Panamera Automatik Benzin

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Porsche
Modeli Panamera
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Shqiptare
Motorri 4800
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat RWD
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme Bezh
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

Porsche Panamera
Shitet Porsche Panamera 2011 4.8 400HP
📱Cel& WhatsApp:0677332693
Makina Posedon keto opsione:
✅Komanda ne timon
✅Marsha F1
✅Ekran ne kroskot
✅Timon me ngrohje
✅Cruise control (Pilot automatik)
✅Limitator shpejtesie
✅Sistem audio BOSE
✅Navi I madh me touch + GPS
✅CD/DVD/Bluetooth/AUX/USB
✅Sound tuner
✅Celular bordi
✅Klima bizonale
✅Sedilje me ngrohje dhe ftohje
✅Sedilje lekure
✅Opsion Sport & Sport Plus
✅Amortizator me ajer me opsion per forcimin ne shpejtesi
✅Ngritje ulje e makines me buton
✅ESP/ABS/Airbag/SOS buton
✅Fikje e makines ne trafik
✅Perde e pasme me buton
✅Ngritje/Ulje e bishtit
✅Kamio automatike me opsion manual
✅Sedilje elektrike
✅Klima me kontroll te vecante pas
✅Perdet tek Xhamat pas
✅Xhama dhe pasqyra elektrike
✅Pasqyra me palosje + antiverbim
✅LED daytime running lights
✅Drita Xenon
✅Stop LED+Sinjale LED
✅Keyless entry
✅Sensor Parkimi para dhe pas
✅Kamera Parkimi
✅Keyless GO
✅Hapje mbyllje me buton i bagazhit
✅High performance brakes
✅Goma te reja
✅Xhama te zinj me leje
📱Cel & WhatsApp:0677332693