€3 900

PEUGEOT 107, VITI 2006, AUTOMATIKE, 1.0 BENZINE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Peugeot
Modeli 107
Kilometrazha 90 000
Lloji i karburantit Benzin
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2006
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.0 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 2006, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, sensore parkimi para dhe mbrapa, etj Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme… Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT https://www.facebook.com/AutoMixTirana