€9 500 €11 800

2014 Opel Zafira Tourer Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Opel
Modeli Zafira Tourer
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2014
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • Sendilje e rreshtit të tretë

Shitet Opel Zafira tourer viti prodhimit 2014me 7 ulese tipi i ri i zafires.Vetura posedon, senzora para mbrapa , frenim emergent automatik, klime 2 zonale, ulese gjysem lekutre shum te veqanta.Led dritat para dhe mbrapa, Ndiqim ambiental Led per mmrenda.radio, cd , usb.Shum e ruajtur si mbrenda ashtu dhe jasht.Me dogan dhe homologim.KJO ASHT NJE SUPER OFERTE ME E LIRA NE TREG 045 553 387044 433 660