Me Marrveshje

2009 Opel Zafira Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Opel
Modeli Zafira
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTI i sa po DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰Vetura e Sapo ardhur Nga “ZVICRRA” (SG) Ju Garantojme per kilomatra, mund t’i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.Vetura i posedon keto gjera: Ccm: 1.7 CDTI – 125 /Ps 228 bhp or 92 KW, Viti 27 .10 .2009 ~~ Modeli 2010 . • Shpejtesi 6 + 1R . • Librin e Servisit. • Pasqyret: Elektronike.• Gjamat: Elektronik.• Drrita: te mjegulles. • Komandat në timon. • Ulset : me AIR.• Ulset : me Buton . • Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• Media /MP3 .• CD-Player .• Blutetooth .• NAVi Media .• AUX-IN .• AirBag.• ESP.• ABS.• USB. Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: “NLB Bank” dhe “MOGO” ✍️Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:☎️ Mob: +38344 /125 700 Viber + WhatsApp☎️ Mob: +38649 /610 600 Viber + WhatsApp