€3 000 €2 900

Opel Zafira

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Minibus
Marka Opel
Modeli Zafira
Kilometrazha 0
Lloji i karburantit N/A
Targa N/A
Motorri N/A
Viti 0
Transmetimi N/A
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet opel zafira 2.2 benzin-gaz..Makina ka ardhur nga zvicra kilometra origjinale te certifikuara….gjendja e makines shume e mire e perdorur per familje.. serdiljet me ngrohje …makina eshte me letra te sapobera….ka 8 goma bashke me disqe ..gomat e dimrit jan te reja ….shum ekonomike dhe e paster si duket dhe ne foto….impianti gazit me 3 vjet garanci ….mundesi nderrimi .. ….cmimi 2900 euro …kontakt-tel+wtsp +355694266066