€3 300 €3 800

OPEL VECTRA 2.2 BENZINE + GAZ

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Opel
Modeli Vectra
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2004
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme N/A

IMPIANT GAZI STAG I MONTUAR 1000 EURO TE ELTONI AUTOGAZ NE FUSH-KRUJE. 211.000 KM. IMPIANTI I ESHTE MONTUAR NE 191.000 KM. KAMBIO MANUALE. NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. MOTORR 2.2 LITER ME ZINXHIR. KONDICIONER, 4 XHAMA ELEKTRIK, 8 AIRBAG, 2 CELESA ME PULT ORIGJINAL. TAKSA DHE KOLAUDIM DERI NE SHKURT 2020.