€6 500 €5 900

2011 Opel Insignia Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Opel
Modeli Insignia
Kilometrazha 127 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 136ps
Viti 2011
Transmetimi Manual
Gomat FWD
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • AM / FM Stereo
 • MP3 (një disk)
 • Mbyllje qendrore
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme
 • Paisje shkrirëse në dritaren e pasme
 • CD (një disk)

Opel insignia sport tourer SW( Portobagazh). 136ps( 2.0nafte) Gjendie perfekte motorike dhe xhenerik, i perdorur vetem nga familiar. Cdo sherbim i kryer eshte i shenuar ne librin e serviseve. Makine fantastike dhe goxha e madhe per familje ose bizness ku bagazhi ka volum te madhe. Cmimi eshte kaq i mire sepse eshte pa dogane. Makina ka ardhur nga gjermania. Ne nuk jetojm ne tirane dhe nuk mund ta marim dot ku jetojmne usa nga kostoja e transportit te larte keshtu qe po e shesim. Ju lutem vetem oferta serioze.

Gjendje të shkëlqyeshme, Gjithmonë e garazhuar, E pajisur me satelit radio, Ia vlen të shikohet, E pajisur me sistem navigimi të integruar nga fabrika