€5 500 €5 000

2010 Opel Insignia Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Insignia
Kilometrazha 230 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri 2.0 nafte
Viti 2010
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E zezë
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike

OPEL INSIGNIA 2.0 NAFT VITI 2010

V: KM: 230.000

✓: MOTORI 2.0

✓: Kamio: MANUAL

✓: CMIMI: 5000€ ose ndrohet + – diferencen

✓: Gomat 90% ME DISQE ALUMIN

DHE MP3 CD PLAYER, AUX USB ME KOMANDA TIMON

✓: DVD NAVIGATOR CARICATOR 6 CD

✓: PASQYRA ELEKTRIKE + ANTIVERSITETI

✓: ABS ESP AIR BAG

✓: KUFIZUES I SHPEJTËSISË

✓: 2 CELSA

: DRITARE ELEKTRIKE ETJ.

✓: TË GJITHA SHËRBIMET E KRYERA NË KOHËN E DUHUR.

✓: Tel: 0694335990