Me Marrveshje

2012 Opel Astra Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Opel
Modeli Astra
Kilometrazha 190 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2012
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

OPEL Astra J 2.0 CTDi Full extrra Sapo DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰 Vetura e Sapo ardhur Nga “ZVICRRA” (SG) Ju Garantojme per kilomatra, mund t’i verifikoni edhe te serviset e autorizuarVetura i posedon keto gjera: Ccm: 2.0 CDTI -160 / Ps 228 bhp or 118 KW, • Viti 11 . 02 . 2011 ~~ Modeli 2012 .• AutoMatik Tiptrronik . • Librin e Servisit. • Pasqyret: Elektronike.• Gjamat: Elektronik.• Gjamat: ©olo®™ .• Drrita: te mjegulles. • Drrita : Xenon.• Klima : Tronick. • Ulset : me AIR.• Ulset : me Buton . • 4 Gomat E Reja.• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• Sd Card.• Media /MP3 .• CD-Player .• Blutetooth .• AUX-IN .• NAV. • AirBag.• ESP.• ABS.• USB. Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: “NLB Bank” dhe “MOGO” ✍️Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp