€18 200 €16 900

NISSAN QASHQAI, 2016, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji SUV
Marka Nissan
Modeli Qashqai
Kilometrazha 160 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Të huaja
Motorri N/A
Viti 2016
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, 4×4, viti prodhimit 2016, klima, start&stop, eco system, drita led, sensore parkimi+kamera parkimi para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+usb+tel, navigator, kompiuter bordi, pilot automat, pasqyra me palosje, komanda ne timon, xhama te zinje origjinale, tavan panoramik, liber sherbimi hyundaietj etjKam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme…Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIThttps://www.facebook.com/AutoMixTirana