€7 500

2009 MINI Cooper SD Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka MINI
Modeli Cooper SD
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2009
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E kuqe
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet mini cooper e ardhur nga brukseli shum e paster si makine e perdorur vetem nga nje pronar, ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe gjenerike.Nderrohet me makine me te madhe foristrade range rover + diferenc nga ana ime.0697459591