€4 800

2002 Mercedes-Benz S 320 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli S 320
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2002
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Makima esht ne gjendje shum te mir sherbimet te sapo bera me impjant hidrogjeni qe te ulur konsumi4 goma te reja 100% bateri e re me 1 vit garansi Shum e paster drenda dhe jasht pa gervishjeTaksat te paguara deri me dt 23-12-2016E gatshme per cdo prov. tel 068 20 49 168Pas ores 17 vetem SMS.