€500

2016 Mercedes-Benz Model tjetër Manual Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli Model tjetër
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2016
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E bardhë
Ngjyra e brendshme N/A

Autotrasport rrapaj bejm trasport makinash nga italia ne shqiperi te shpejt te sigurt dhe me cmim me te lir ne treg mund te na kontaktoni ne nr tel 0692111211 dhe 0692110211 tel fax 00355 033404234