€4 000 €3 800

2003 Mercedes-Benz E 270 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 270
Kilometrazha 255 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 270 CDI
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Argjend
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Brendi prej lëkure

MercedesBenz e 270 CDI, Avangarde, vetem 255.000 km ORINGJINALE! Sherbimet dhe cdo servis me pjese origjinale e vertetuar me fatura. Kambio automatike ne gjendje perfekte, feneret bixenon + drita mjegulle-dritat automatike me sensor, sedilje elektrike me ngrohje gjysem lekure, fshirese xhamash automatike me sensor shiu, disqe 17 alumini origjinale me goma Michelin ne gjendje te mire. shitet per aresye emigrimi.