€22 500

2015 Mercedes-Benz E 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 170 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2015
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • Raft drejtues
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • CD (një disk)
 • CD (më tepër disqe)
 • MP3 (një disk)
 • DVD sistem
 • Airbag për shoferin
 • Airbag anësor
 • Airbag për pasagjerin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Fob kyç / Keyless entry
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Sendilje sportive
 • Brendi prej lëkure
 • Dritare elektonike
 • Dritare të ngjyrosura

✅:MERCEDES-BENZ 220 CDI “AVANGARDE”FULL OPSION”VITI 2015✅:CMIMI➡️ I DISKTUSHEM✅:VITI: FUNDI 2015✅:KM:173.000 KM ORIGINALE✅: E SAPO E ARDHUR NGA 🇩🇪 E TARGUAR PER HER TE PAR NE SHQIPERI PRRILL 2020.✅:MAKINA DISPONON:Super e paster pa asnje gervishje ne pamje viziuale,goma 100% te sapo te vendosura,me disqje alumini 18,Drita full led xsenon-bixsenon,larje feneresh,sensor parkimi para dhe mbrapa,xhama te zi,tapiceri lekur ngjyr te zi pa gervishje shum e mirbajtur,sendile me ngrohje,Navigator te madh 6 cd me komand ne timon kompjuter bord,Eco start stop trafik,”Marshe ne timon F1”,airbag,esp,abs,pasqyra me palosje dhe antiverbuese,sensor shiu,mbyllje qendrore,e shum opsiona tj.+MUNDSI NDRRIMI✅:NA VIZITONI TE FAQEN TON ISTAGRAM AUTO ARSENI.✅:CEL0672041404