€2 900 €2 800

Mundesi ndrrimi me makine automat

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli E 220
Kilometrazha 20 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 2001
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

Shitet ndrrohet mercedes 4fenersh viti 2001 manual 6marsha::makina posedon kto opsione xhama elektrik te-4 sendilje lekure origjinale te benzit sendilje me ngrohje +memorizus makines sa po jan prere dokumentat te gjitha te paguara per 1vit! Me sherbime te gjitha te kryera si nga ana xhenerike dhe nga ana motorrike esht ne gjendje te perkryer mund te kontrrollohet ku te deshironi///nr cel::0684001993