€7 500

2008 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Univerzal
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 150 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 2140
Viti 2008
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Sistem i navigimit GPS
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • Telefon automjeti
 • AM / FM Stereo
 • CD (një disk)
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag për shoferin
 • Alarm
 • Dritat e mjegullës
 • Sendilje me rregullim elektrik
 • Dritare elektonike
 • Fshirëse e dritares së pasme

Shitet C class 220 CDI e vitit 2008. Makina është ne gjendje perfekte si nga pjesët xhenerike ashtu edhe ato motorike. Me 150,000 Km të vetat të pa modifikuara dhe i gatshëm për tu verifikuar në çdo servis të kërkuar nga blerësi. Serviset janë kryer tek Mecedes Benz në Itali dhe tek Mercedes Benz Albania.

Kambio automatike;
Bluetooth për telefonata ne kabine;
Sensorë parkimi;
Navigator;
Marsha në timon;
Ekran i cili hapet/mbyllet sipas dëshirës;
AUX;
CD player;
Pasqyra me mbyllje automatike;
Sensor shiu;
Gomat te reja;
2 kopje çelesash;
sherbimet (vaj, filtra, etj.) të sapo ndërrura;
taksat + kolaudim të paguara deri ne shtator 2023
etj.

MAKINA ESHTE BLERE TEK INDIVID JO TREGTAR DHE SHITET PER ARSYE PERSONALE DHE JO NGA TREGTAR.
ESHTE TREGUAR KUJDES I VAZHDUESHEM DHE MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE!

ESHTE ME KM TE VETAT TE PAMODIFIKUARA DHE OFROHET GARNCIA MAKSIMALE PER VERTETESINE E TYRE.