Okazion c class coupe

2003 Mercedes-Benz C 220 Automatik Dizel / Naftë

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Kupe
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Kilometrazha 240 000
Lloji i karburantit Dizel / Naftë
Targa Shqiptare
Motorri 220
Viti 2003
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme N/A
Karakteristika
 • Kondicioner
 • Kontroll shpejtësie
 • Mbyllje qendrore
 • AM / FM Stereo
 • Paisje zëri/ Kasetofon
 • Airbag për shoferin
 • Airbag për pasagjerin
 • Airbag anësor
 • Sistem antibllokues (ABS)
 • Dritare elektonike
 • Çati panoramike /Moonroof-Sunroof

C class w203 coupe ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike sherbimet e bera goma 70% te reja e gatshme per cdo prove cmimi 2600 euro i diskutueshem tel 0693525690