€2 200

1996 Mercedes-Benz C 180 Manual LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Hatchback
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 180
Kilometrazha 200 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri N/A
Viti 1996
Transmetimi Manual
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme N/A

makine ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike shum e paster si jasht dhe brenda..dokumentat te preta deri ne tetor 2016.. impjant gazi me beek