Me Marrveshje

2011 Mercedes-Benz B 200 Automatik LPG

Detajet e makinës
Gjendja Të përdorura
Lloji Sedan
Marka Mercedes-Benz
Modeli B 200
Kilometrazha 97 000
Lloji i karburantit LPG
Targa Shqiptare
Motorri 180
Viti 2011
Transmetimi Automatik
Gomat N/A
Ngjyra e jashtme E zezë
Ngjyra e brendshme E zezë

Shitet B class; Viti2011; Trasmision Automatik; Kilometra93.000 km origjinale ; Benzin – Gaz ; makina ne gjendje shume te mire motorike dhe estetike ! Mjaft ekonomike dhe full version Avangard!